UBEZPIECZENIA

ubezpieczenie OCUbezpieczenia OC i AC

Ubezpieczenie OC samochodu
Ubezpieczenie AC samochodu
Ubezpieczenie OC motocykla
Ubezpieczenie OC skutera

Wypełniając wniosek za pośrednictwem Internetu w wybranej firmie oferującej ubezpieczenia OC lub tanie ubezpieczenie samochodu zawsze masz dodatkową zniżkę za załatwienie takiej sprawy przez Internet.

W niektórych przypadkach wystarczy złożyć wniosek i poczekać na telefoniczne zgłoszenie konsultanta.
W tej sytuacji, po złożeniu wniosku, nie musisz już siedzieć przy komputerze. Niezależnie gdzie jesteś ubezpieczysz samochód lub motor w kilka minut nawet przez telefon.
Taki sposób załatwiania spraw daje Ci dużą swobodę i nie tracisz cennego czasu.
Pamiętaj, żeby mieć przy sobie dowód rejestracyjny i prawo jazdy.

Obowiązkowym ubezpieczeniem objęte są nie tylko samochody ale też inne pojazdy.
W naszym serwisie możesz wykupić także :
tanie ubezpieczenie OC motocykla
tanie ubezpieczenie OC skutera

Ubezpieczenia OC przez Internet to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów załatwiania spraw wybieranych przez Polaków gdyż możemy znaleźć w ten sposób najtańsze ubezpieczenie OC . Zachęcamy do korzystania z tych możliwości.

ubezpieczenia turystyczneUbezpieczenia turystyczne

Niezwykle ważnym elementem każdego wyjazdu w czasie wakacji lub urlopu jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego.

Ta prosta i tania czynność może uchronić Ciebie i Twoją rodzinę przed ogromnymi kosztami ewentualnego leczenia za granicą i innymi zdarzeniami losowymi.
Mały koszt – duża ochrona – spokojny wypoczynek.

Ubezpieczenia OC – odpowiedzialność cywilna

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – ubezpieczenie OC – jest to jedno z ubezpieczeń majątkowych, w którym zakład ubezpieczeń w zamian za opłacaną składkę zobowiązuje się do finansowego pokrycia skutków szkód wyrządzonych osobom trzecim. Warunkiem przeniesienia odpowiedzialności z tytułu umowy ubezpieczenia OC jest fakt zobowiązania ubezpieczonego do naprawienia szkód na podstawie odpowiedzialności deliktowej lub kontraktowej.

Ubezpieczenie OC dotyczy również szkód wyrządzonych przez osoby, za które ubezpieczony polisą OC ponosi odpowiedzialność zapisaną w prawie cywilnym. Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej można podzielić na ubezpieczenia OC obowiązkowe i ubezpieczenia OC dobrowolne. Ograniczenie odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego stanowi tzw. suma gwarancyjna określona w ogólnych warunkach ubezpieczenia – OWU. Ogólne warunki ubezpieczenia to poza umowa podstawowy dokument wyjaśniający prawa i obowiązki obydwu stron umowy ubezpieczenia – obowiązkowo trzeba się z nimi zapoznać.

Ubezpieczenia OC można podzielić na :
– OC komunikacyjne
obowiązkowe dla wszystkich osób posiadających samochód zarejestrowany w Polsce.
– OC zawodowe
obowiązkowym i jest adresowane do tych podmiotów, które posiadają stosowne uprawnienia do wykonywania zawodów wiążących się ze szczególną odpowiedzialnością.
– OC w działalności
jest kierowane do osób fizycznych, prawnych oraz jednostek administracyjnych nie posiadających osobowości prawnej.
– prywatne OC osób fizycznych
ubezpieczenie OC osób fizycznych w życiu prywatnym skierowane jest do wszystkich osób fizycznych, zwłaszcza dla posiadaczy nieruchomości i osób, które wynajmują lub są najemcami nieruchomości.

Wszystko to znajdziesz w naszym serwisie – każde ubezpieczenie jest opisane. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz porozmawiać z naszymi doradcami na czacie
– chętnie pomożemy.
Czat dostępny jest w każdym dziale tematycznym dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać niezbędne informacje w czasie rzeczywistym.

REKLAMA